Tripla Apex #044 - A legjobb szakma

2016-10-12

Kovács úr megvette élete első bőrruháját, ami egyelőre nem 100%-os, de ezen Cölöp és a kardio még sokat segíthet a szezon előtt. Maznak Chrobák Jani mutatta az íveket az Euro-Ringen, új PB köridő (1:21) és sok hasznos tapasztalat lett a végeredmény. Jövő tavasszal, feltéve ha kinőnek a golyók, a fiúk megcelozzák a Pannónia-Ringet. Schmidt Racing, Supersport 300, Hungaroring mint esetleges MotoGP pálya. Laczkó Máté lett az ADAC Junior Cup bajnoka, gratulálunk! Bódis Ricskó bukott Magny-Cours-ban. Kovax már a Honda X-ADV felé ácsingózik. BMW GS bütykölés oktató DVD-k alapján. Misano GP összefoglaló: hogyan nyert Pedrosa? Nem feltétlenül tetszik, hogy a gumik és a beállítások ennyire hangsúlyosak az idei bajnokság alakulásában. Iannone becsajozott, Márquez beérett. Aragon GP: MM#93 nagyot mentve behúzta, Lorenzo verte Rossit, a Ducatik szenvedtek. Fly-away versenyek, EICMA. Rossi beintett, Vályi Pista leköszönt.